Jakość

Elastyczność

Otwartość

Dla Dorosłych - KURS AVALON

Avalon School of English

Informator

Opis metody AVALON

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu jakie pojawiło się na rynku kursów językowych w 2008 roku w Londynie podpisaliśmy umowę na wyłączność stosowania metody AVALON Quantum English na terenie Radomska i powiatu radomszczańskiego.

AVALON Quantum English to nowoczesna a zarazem bardzo kreatywna i elastyczna metoda nauczania języka angielskiego. Powstała w szkole Avalon School of English w Londynie w 1996 roku i jest od tego czasu systematycznie udoskonalana. Szkoła posiada akredytację British Council.

Zajęcia prowadzone są w formie konwersacji kontrolowanej czyli ok. 90% mówienia, słuchania i tworzenia własnych konstrukcji bez powielania odpowiedzi z podręcznika.

Głównym elementem lekcji jest zadawanie pytań przez nauczyciela i udzielanie przez uczniów pełnych odpowiedzi. Dzięki temu uczniowie szybko opanowują umiejętność mówienia po angielsku.

AVALON to system nauczania, który łączy w sobie dotychczasowe pionierskie cechy metod bezpośrednich ze współczesnymi trendami w świecie. Całość bazuje na materiale językowym dostosowanym do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań współczesnego studenta.

Metoda AVALON uzyskała bardzo dobre oceny wśród autorytetów nauczania języka angielskiego. Jest ona odpowiednia dla uczniów w każdym wieku bez względu na zdolności lub predyspozycje językowe.

Słuchacze z innych dużych miast w Polsce docenili już innowacyjność metody AVALON wysoko oceniając ten sposób nauki, dlatego nie czekaj - przyjdź na bezpłatne lekcje próbne i dołącz do NAJLEPSZYCH.

Promocje

Płatność za dany miesiąc z góry.

Płatności można dokonywać poprzez zapłatę gotówką/kartą w sekretariacie szkoły bądź przelewem na konto

GETIN NOBLE BANK SA 12156000132019070151310002