Jakość

Elastyczność

Otwartość

Best Way - "... i masz więcej do powiedzenia”

Rozpoczęliśmy swoją działalność w Radomsku w 2005 roku. Specjalizujemy się w profesjonalnym nauczaniu języka angielskiego przy użyciu najnowocześniejszych i sprawdzonych metod.

Z entuzjazmem i przekonaniem jako pierwszą wprowadziliśmy metodę CALLAN, uznawaną za niezwykle skuteczną w porozumiewaniu się językiem angielskim. Jednak nie zaprzestaliśmy poszukiwań i od września 2008 roku, idąc w ślady najlepszych i największych szkół, które były prekursorami metody Callan w Polsce, oferujemy naukę języka angielskiego metodą AVALON QUANTUM ENGLISH. W ten sposób jako jedyni w powiecie radomszczańskim posiadamy wyłączność na prowadzenie kursów tą nowoczesną i kreatywną metodą często nazywaną następcą metody Callan.

W 2010 roku zdecydowaliśmy, że poddamy się badaniu jakości naszej szkoły i tak od czerwca 2010 roku przygotowywaliśmy się do kontroli Kuratorium Oświaty z Łodzi. Po spełnieniu wszystkich warunków w dniu 22.10.2010 przyznano nam Akredytację na nasze kursy językowe.

Dwa lata później staliśmy się partnerem ETS (Educational Testing Service) największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych. Dzięki tej współpracy jesteśmy jedynym w Radomsku Akredytowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym, który przeprowadza międzynarodowe egzaminy z języka angielskiego, języka niemieckiego i języka francuskiego.