Jakość

Elastyczność

Otwartość

NGL Kids - nauka j. angielskiego na miarę XXI wieku

Dla dzieci już w wieku przedszkolnym proponujemy renomowany program nauczania autorstwa National Geographic. Jest on oparty na autentycznych materiałach, nowych technologiach i zróżnicowanych aktywnościach. Dzięki takiemu połączeniu dzieci przeżywają niezapomnianą przygodę, uczą się wiedzy praktycznej i otwierają na otaczający ich świat. Na zajęciach tworzymy zatem dziecim możliwość do kreatywnego myślenia a przy tym rozbudzamy ich wyobraźnię, która przełamuje wszelkie bariery językowe.

Happy Kids

Podczas zajęć korzystamy z bogatych komponentów multimedialnych podręczników w postaci np. tablicy interaktywnej czy bogatej skarbnicy dodatkowych materiałów. Dzieci oraz ich rodzice mają również bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej z nagraniami piosenek czy przeróżnymi ćwiczeniami uwalającymi materiał z zajęć. Gry na bazie słownictwa i zagadnień gramatycznych w aplikacji są absolutnym Hitem dla naszych najmłodszych kursantów NGL.

W kursie nie brakuje również tradycyjnych zagadnień gramatycznych, pisania, czytania czy szkolenia umiejętności rozumienia ze słuchu. Podręczniki przygotowują do egzaminów Cambridge Young Learners English Tests (YLE) – międzynarodowa certyfikacja;

Informator

Płatności


Rabaty łączą się max do 10%