Jakość

Elastyczność

Otwartość

Happy KIDS

Happy Kids

Dla dzieci już od 3 lat proponujemy naszą autorską metodę nauki języka angielskiego HAPPY KIDS. Jest ona oparta na prestiżowych podręcznikach renomowanego wydawnictwa National Geographic Learning. Dzięki autentycznym tekstom oraz grafikom, dzieci przeżywają niezapomnianą przygodę, uczą się wiedzy praktycznej oraz otwierają na otaczający ich świat. Naszym celem jest skłonić dzieci do kreatywnego myślenia a przy tym rozbudzić ich wyobraźnię, która przełamie wszelkie bariery językowe.

Podczas zajęć korzystamy z bogatych komponentów multimedialnych podręczników w postaci np. tablicy interaktywnej czy swojej skarbnicy dodatkowych materiałów. Dzieci oraz ich rodzice mają również bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej z nagraniami piosenek z zajęć jak również z grami, które są największym Hitem dla naszych młodych kursantów.

W kursie nie brakuje również tradycyjnych zagadnień gramatycznych, pisania, czytania czy szkolenia umiejętności rozumienia ze słuchu. Podręczniki przygotowują do egzaminów Cambridge Young Learners English Tests (YLE) – międzynarodowa certyfikacja;

Happy Kids

Informator

Płatności

Rabaty łączą się max do 10%